Zdzisław Kraśnik biogram
Portret skrzypka, II połowa XX w.
Akwarela, Papier
Wymiary: 96 cm x 66 cm
2 000 zł
Estymacja 3 000 - 5 000 zł
Akwarela, Papier
Wymiary: 96 cm x 66 cm