Leszek Żegalski biogram
W masce, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 80 cm
10 000 zł
Estymacja 18 000 - 25 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 80 cm