Dominik Balcerzak biogram
POTĘGA UMYSŁU, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 100 cm