I Aukcja Śladem Dawnych Mistrzów - 24 listopada 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja Śladem Dawnych Mistrzów

24 listopada 2023, 19:30 (piątek)

Laokoon, 2023
Technika własna, Olej, Płyta, 98 cm x 79 cm
1 000 zł
8 500 zł
Za horyzontem zdarzeń, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Rozłam, 2014
Pastel, Papier, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
Spotkanie z latem, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Głowa XXXII (van Gogha), 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Niebieski wazon, 2020
Akryl, Płyta, 61 cm x 51 cm
1 000 zł
3 000 zł
W noc gwieździstą, 2023
Akryl, Płyta, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Siostry
Olej, Deska, 143 cm x 114 cm
1 000 zł
6 500 zł
Przeznaczenie, 1998
Olej, Płótno, 120 cm x 75 cm
1 000 zł
5 500 zł
Nie podsłuchuj, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Venus, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dialog z Modiglianim, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Orient
Pastel, Papier, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ofelia, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Sjesta, 2023
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Stygmat, 2016
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
11 000 zł
Spojrzenie, 2017
Kredka, Ołówek, Tusz, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Balerina odpoczywająca, 2015
Akwarela, Papier, 52 cm x 34 cm
1 000 zł
1 500 zł
Post mortem, 2015
Węgiel, Tusz, Papier, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Całuny VI, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kot, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
5 000 zł
Akt w turbanie, 2020
Akryl, Płótno, 74 cm x 123 cm
1 000 zł
4 000 zł
Szkice artysty, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Amsterdam, 2021
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Coma cafe, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Statua zaufania, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Mokradła, 2016
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Portret dziewczynki, 2018
Olej, Papier, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
Twarzowy gorset (XX z XX)
Inkografia, Papier, 26 cm x 19 cm
1 000 zł
1 900 zł
Para, 1998
Olej, Płótno, 72 cm x 61 cm
1 000 zł
1 000 zł
Projekt Vinci, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Rozmawiające, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
2 800 zł
Venus - blue, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pokój babci, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Zalotnicy, 2020
Tusz, Akryl, Papier, 52 cm x 64 cm
1 000 zł
1 300 zł
Śniadanko wioślarzy, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Amor, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Chrzest, 2028
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dzik , 2016
Ceramika, 27 cm x 22 cm x 15 cm
1 000 zł
1 700 zł