Aukcja "Sztuka Okazji" - 22 września 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

Aukcja "Sztuka Okazji"

22 września 2023, 19:30 (piątek)

Burza mózgu, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
800 zł
2 000 zł
Bez tytułu, 2015
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
800 zł
900 zł
Jak kolibry, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
800 zł
2 000 zł
Dori Foti Masiac II, 2019
Akryl, Płótno, 25 cm x 25 cm
800 zł
1 100 zł
Księżycowa Noc, 2015
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
800 zł
900 zł
Miłość, zmierzch i smoki, 2022
Płótno, 60 cm x 90 cm
800 zł
800 zł
The Gate to Eden, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
800 zł
800 zł
Corrida (2 z 20)
Inkografia, Papier, 19 cm x 25 cm
800 zł
2 000 zł
Mr. Stag, 2021
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 150 cm
800 zł
3 800 zł
Porta di Croce, 2014
Akryl, Płyta, 60 cm x 80 cm
800 zł
1 100 zł
DominoLego, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 95 cm
800 zł
1 000 zł
Słowiańska uroda, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
800 zł
1 700 zł
Anioły mają złote włosy, 2015
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
800 zł
2 000 zł
Wstęga, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
800 zł
3 000 zł
Dekonstrukcja, 2015
Akryl, Płótno, 60 cm x 45 cm
800 zł
3 500 zł
Akt kobiecy IV, 2012
Olej, Płótno, 105 cm x 80 cm
800 zł
800 zł
Piniowa rapsodia, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
800 zł
1 100 zł
Trzy minuty po północy, 2016
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
800 zł
1 600 zł
Miejski rejs, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
800 zł
3 000 zł
Bez tytułu, 2014
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
800 zł
900 zł
Haute, 2014
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
800 zł
1 900 zł
Kobra, 2019
Technika własna, Płótno, 100 cm x 100 cm
800 zł
1 800 zł
Dogma, 2021
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
800 zł
1 100 zł
Izabela Osadnik
Be tytułu, 2022
Technika własna, Płyta, 81 cm x 81 cm
800 zł
1 800 zł
Muszle, 2019
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
800 zł
1 500 zł
Taniec, 2014
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
800 zł
1 100 zł
Ilona Foryś
Shark, 2016
Olej, Płótno, 89 cm x 116 cm
800 zł
Zatrzymać chwilę, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
800 zł
1 200 zł
Przenikanie 2, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 110 cm
800 zł
1 600 zł
Ribbons 04, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
800 zł
1 200 zł
Pocztówka z Moskwy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
800 zł
1 300 zł
Estera Parysz-Mroczkowska
Moskwa
Akryl, Płótno, 50 cm x 40 cm
800 zł
1 100 zł
Akt, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
800 zł
800 zł
W przyrodzie, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
800 zł
800 zł
Fregata, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
800 zł
1 000 zł
Summer Almost Gone, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
800 zł
800 zł
Różowy kwiat, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
800 zł
800 zł
Kwiaty, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
800 zł
1 500 zł
Akwarium. Barcelona, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
800 zł
1 000 zł
Ruda w mieście, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
800 zł
900 zł
Dzień gorącego lata, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
800 zł
1 300 zł
Bzy w wazonie, 2019
Olej, Płótno, 46 cm x 65 cm
800 zł
1 000 zł
Fontanna, 2021
Olej, Płótno, 92 cm x 120 cm
800 zł
1 100 zł
Sen, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
800 zł
1 100 zł
_Katarzyna_
Figi i dynie, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
800 zł
Cztery Fazy, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
800 zł
800 zł
Dziewczyna w kapeluszu, 2016
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
800 zł
1 200 zł
Sprout, 2014
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
800 zł
800 zł
Zawrót głowy, 2014
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
800 zł
1 000 zł
Hotel de Ville, 2014
Ołówek, Tusz, Papier, 42 cm x 42 cm
800 zł
3 000 zł
Konie, 2023
Tusz, Akwarela, Papier, 29 cm x 21 cm
800 zł
1 000 zł
Przyjaciółki, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
800 zł
1 400 zł
Baletnica, 2017
Technika własna, Płótno, 60 cm x 50 cm
800 zł
800 zł
On, 2017
Pastel, Papier, 84 cm x 70 cm
800 zł
800 zł
137 B-Day A.E., 2016
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
800 zł
5 000 zł
105
Abstrakcja, 2016
800 zł
1 100 zł
106
Miasto 5, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
800 zł
800 zł
110
Gorący zimny błękit, 2014
Akryl, Płyta, 50 cm x 50 cm
800 zł
1 000 zł
112
Przenikanie, 2014
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
800 zł
2 800 zł
113
Dwie istoty, 2020
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
800 zł
800 zł
114
Wędrowiec, 2015
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
800 zł
1 100 zł
115
Fragment 109, 2014
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
800 zł
1 500 zł
118
Abstrakcja, 2021
Technika własna, Płótno, 60 cm x 80 cm
800 zł
1 100 zł
120
Raj, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
800 zł
1 100 zł
127
Miasteczko, 2021
Akryl, Płótno, 18 cm x 24 cm
800 zł
800 zł