79. Aukcja Nowej Sztuki - 15 września 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

79. Aukcja Nowej Sztuki

15 września 2023, 19:30 (piątek)

Marlena, 2015
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
35 000 zł
Natasza Mirak
Pozytywka, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
20 000 zł
Latająca piękność, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
PMZF, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
19 000 zł
Zaślubiny Marii Panny, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
9 000 zł
Generator Tesli, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Tancerka w fiolecie, 2023
Tusz, Akryl, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
5 000 zł
Kocia muzyka nocą, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
11 000 zł
Hortensja, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Księżycowa noc w Obsydianopolis, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 160 cm
1 000 zł
11 000 zł
Źródło życia, 2023
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Architekci marzeń, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Jej obecność, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Tęczowy ogród II, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Toruń, 2021
Akryl, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
6 000 zł
Abstrakcja
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
30 000 zł
Spokój 86, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Krzyształowe lustro, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Bez tytułu (Brązowowłosa), 2020
Tempera, Deska, 79 cm x 79 cm
1 000 zł
8 500 zł
Floris II, 2008
Olej, Płótno, 73 cm x 50 cm
1 000 zł
8 500 zł
Książę Przemysław, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
17 000 zł
Łąka, 2023
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Trzy gracje, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 140 cm
1 000 zł
7 500 zł
Ananke z cyklu Forma Fizyczna, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Spełnienie marzeń, 2022
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
Drugi brzeg, 2023
Technika własna, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Mouse in the garden, 2023
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
5 000 zł
Feminine, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Spóźniony wiatr, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
4 800 zł
Złota godzina, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 40 cm
1 000 zł
1 800 zł
Akt kobiecy
Pastel, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Przeznaczenie, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Bądź mą ćmą, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Hiszpański rytm, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Źródło, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
1 300 zł
Bez tytułu, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Co teraz, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Zeppelin, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Nieświadomość, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Książkowe miasto, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wodny świat IV, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dziewczyna na fotelu, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Dziewczyna i kabriolet, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
5 500 zł
Euforia radości, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
1928 Bugatti Type 35B, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Taras nad portem, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
5 000 zł
Invitationem, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Maskarada V z cyklu Maskarada, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
Darling I love you, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
The flammable, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
_Katarzyna_
Poppydreams, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Blue, 2018
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wieża Babel, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dynamizm, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zaćmienie słońca, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
K24, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Ikaria, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Źródło, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
We Sail at First Light, 2023
Akryl, Płótno, 75 cm x 150 cm
1 000 zł
1 300 zł
Riviera, 2023
Olej, Płótno, 104 cm x 160 cm
1 000 zł
1 400 zł
Museum II, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 200 zł
Z cyklu Wild Woman, 2009
Akryl, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
1 600 zł
Balerina, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Słoneczny dzień, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Anxiety, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Rozmowy prowadzone szeptem, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
W harmonii, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Aureola, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Eden, 2020
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ulotne piękno, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Orange, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Przemijanie, 1999
Akryl, Płótno, 73 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nocne igraszki, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Azyl, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Piosenki o miłości, 2023
1 000 zł
2 600 zł
Pod orzechowym niebem, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Fluo Map, 2023
Technika własna, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
Mirage, 2023
Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
1 800 zł
Opera, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Z serii Ryby 21-002, 2023
Kolaż, Akryl, Płyta, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Echa nocy, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Gray gradient III, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Rano w doku, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Blue Bay, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pocztówka z wakacji, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
105
Pasta amore, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
106
Dopiero co wstałam, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
107
Efekt cieplarniany, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
108
Do góry nogami, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
112
Ilon & Ilony, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
113
Windy V, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
115
Zapomniane miasto, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
116
Ciepła jesień, 2022
Akryl, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
117
Głowa byka, 2023
Ceramika, 64 cm x 40 cm x 40 cm
1 000 zł
6 000 zł
118
Conquista, 2023
Ceramika, 50 cm x 45 cm x 15 cm
1 000 zł
2 600 zł
119
Elena, 2023
Metal, 165 cm x 50 cm x 33 cm
1 000 zł
4 500 zł
120
Fizys, 2023
Metal, 64 cm x 27 cm x 21 cm
1 000 zł
3 500 zł
121
Nieloty, 2023
Drewno, 115 cm x 60 cm x 35 cm
1 000 zł
1 100 zł
122
Miś na bryle lodu, 2023
Kamień, 30 cm x 40 cm x 15 cm
1 000 zł
3 000 zł
123
Stado, 2023
Metal, Ceramika, 55 cm x 30 cm x 30 cm
1 000 zł
1 500 zł