70. Aukcja Nowej Sztuki - 16 grudnia 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

70. Aukcja Nowej Sztuki

16 grudnia 2022, 19:30 (piątek)

Fall, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
35 000 zł
Amicus XIV, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
40 000 zł
W oczekiwaniu na spotkanie, 2022
Akryl, Płyta, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Home alone, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
18 000 zł
Spektakl, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Śnieżne sowy, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
5 500 zł
Zatruty kielich, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
14 000 zł
Into the wild, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Zielona brama, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
9 500 zł
Sen Obsydianopolis, 2022
Akryl, Płótno, 170 cm x 105 cm
1 000 zł
8 000 zł
Przebudzenie, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Maki, 2022
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
6 500 zł
Toskania, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
KISS & GO, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
14 000 zł
Jan Chrzciciel, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
Motyl
Olej, Płótno, 38 cm x 28 cm
1 000 zł
4 800 zł
Pasterz wilków, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Dwa światy, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
10 000 zł
Duesenberg 1929, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
8 500 zł
Dzień się kończy, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 135 cm
1 000 zł
4 000 zł
Marzenie, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
5 500 zł
Lot, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
Konstrukcja, 2016
Akryl, Płyta, 96 cm x 51 cm
1 000 zł
3 500 zł
Forma fizyczna - Ponadczasowa, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
8 000 zł
Magical forest, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wolność 2, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Kwintet, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
4 800 zł
Do not let me dry, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Panna służąca, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Ona, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Pończoszki, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pan, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
New York Fall, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Metropolis. New York Broadway, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 140 cm
1 000 zł
13 000 zł
Colonist, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Wagon pośrodku niczego II, 2020
Olej, Płyta, 73 cm x 87 cm
1 000 zł
3 000 zł
Przystanek, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Amari, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Szepty, 2022
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 600 zł
Pod błękitnym niebem, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sezon na ryby, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Twilight, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Szmaragdowy blask, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Day Off, 2022
Olej, Płótno, 115 cm x 135 cm
1 000 zł
1 800 zł
Czas zapisanych słów, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Myśl, 2022
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Director, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dobre wieści, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Draperia, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Wnętrze, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 150 cm x 135 cm
1 000 zł
2 800 zł
Skradzione wspomnienia, 2022
Olej, Płótno, 73 cm x 65 cm
1 000 zł
3 000 zł
Żółty ptak, 2022
Kolaż, Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Powiem Ci, że jestem, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Urwany sen, 2021
Technika własna, Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Ostrożność, 2022
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 700 zł
Atlantyda, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Estetyzm, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
1949 MGTC Roadster, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Samotna wyspa, 2022
Technika własna, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pod pełnymi żaglami, 2022
Akryl, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
1 500 zł
Paweł Oleszkiewicz
W odpowiedniej odległości, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zobaczymy, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Zdążyć przed zachodem, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
16, 2022
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tęczowe miasteczko, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Turysta, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Niekompatybilni, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Silny, 2022
Olej, Płótno, 55 cm x 92 cm
1 000 zł
2 200 zł
Monarcha, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Malwina Jagóra
Razem w ciężkim czasie, 2022
1 000 zł
1 100 zł
Siostry z torebkami, 2022
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 000 zł
Baran II, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Zimny wiatr, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Shadow line, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pierwszy śnieg, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Jachty na molo, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
W drodze, 2022
Akwarela, Papier, 38 cm x 56 cm
1 000 zł
2 400 zł
Hope, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Gift, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Autoportret V, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Dance XX, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Raj, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Natasza Mirak
Green Wood, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
2 400 zł
Portret przyjaciół, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Kuleczka, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Iris - Posłannik duszy, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Maskonur z hibiskusem, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Nowe życie, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 000 zł
4 500 zł
105
Good stories, 2022
1 000 zł
4 000 zł
106
Wspinaczka, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 900 zł
107
Mindfulness - Happy, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
108
Kwiat, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
109
Letnie przedpołudnie, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
110
Malarz i Infantka, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
111
G R E Y. A N D. W H I T E., 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
113
Rycerz zapomniany, 2022
Ceramika, 62 cm x 45 cm x 63 cm
1 000 zł
2 200 zł
114
Wojownik (6 z 12), 2022
Kamień, Brąz, 48 cm x 23 cm x 12 cm
1 000 zł
3 500 zł
115
Ulotna, 2022
Kamień, Ceramika, 70 cm x 66 cm x 30 cm
1 000 zł
6 500 zł
116
Koń, 2022
Ceramika, 33 cm x 29 cm x 9 cm
1 000 zł
1 500 zł
117
Banu, 2022
Metal, 171 cm x 38 cm x 33 cm
1 000 zł
6 000 zł