50. Aukcja Nowej Sztuki - 16 kwietnia 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

50. Aukcja Nowej Sztuki

16 kwietnia 2021, 19:30 (piątek)

Informujemy, iż koszty transportu wylicytowanych prac na terenie Polski pokrywa Dom Aukcyjny Art in House.

Powiew wiosny sprawia, że patrzymy na rzeczywistość ze znacznie większym optymizmem – mimo trudnego czasu, który zmusza nas do aktywności w naszych czterech ścianach. Dużą pociechą dla utrapionej duszy, niezależnie od pogody, jest również sztuka; dzięki niej możemy podróżować bez żadnych ograniczeń nie tylko po mapie świata, ale przede wszystkim po krainie wyobraźni. Czy istnieje lepszy środek transportu?

Kwietniowa Aukcja Nowej Sztuki jest wyjątkowa, bo jubileuszowa – będziemy mieli ogromną przyjemność spotkać się z Państwem już po raz 50-ty. Miło nam również poinformować, iż na nabywcę najdroższej pracy na aukcji czeka niespodzianka - telewizor The Frame oraz roczny darmowy dostęp do kolekcji Art Store. Samsung The Frame to telewizor, który zaprasza do odwiedzenia największych światowych galerii sztuki bez ruszania się z domu.  Za pośrednictwem kolekcji Art Store w The Frame możemy uzyskać dostęp do 1400 dzieł sztuki z np. muzeum Prado w Madrycie, Albertina w Wiedniu, galerii Tate Modern w Londynie, muzeum Van Gogha w Amsterdamie, państwowego muzeum Hermitage w Sankt Petersburgu czy LUMAS.  Dzięki współpracy z tymi instytucjami użytkownicy mogą korzystać z The Frame nie tylko jako z telewizora, lecz jako centrum odkrywania najpiękniejszych światowych dzieł sztuki – oraz wyświetlać je na ekranie The Frame jak obraz w ramie.

W kwietniowym katalogu znajdą Państwo aż 107 propozycji aukcyjnych, zróżnicowanych pod względem techniki, tematu i stylu artystycznego. Wiosnę witamy mocnymi barwami i energetyczną kompozycją; wśród nich zwierzęce bliźnięta Wojtka Brewki, zbuntowane portrety Hanny Kłopotowskiej i Marii Szypluk, latające baletnice Andrejusa Kovelinasa, śródziemnomorski taras Krzysztofa Ludwina, multikulturowa góra Fudżi Pauliny Zalewskiej, ognisty taniec flamenco Krystyny Róż-Pasek i weselna kompozycja Mira Białego.

Subtelność odnajdziecie z kolei we flamandzkich stworkach Katarzyny Słowiańskiej-Kucz, staromodnym portrecie Jana Dubrowina, Manhattanie w stylu art déco Tomasza Kosteckiego, surrealistycznej baśni Andrzeja Wrońskiego, dziewczynce z psem Teresy Legierskiej czy schyłku Epoki Ryb Wacława Sporskiego.

Dla miłośników rzeźb przygotowaliśmy cztery propozycje: Poliszynela z commedia dell’arte Marcina Myśliwca, ponadczasową piękność Jacka Opały, mitologicznego centaura Arka Szweda oraz miłosny taniec czterech kopyt Adama Kołakowskiego.

Zostawiam Państwa sam na sam z katalogiem aukcyjnym. Czy któraś z prac stanie się Państwa domownikiem? A może wkrótce na waszej ścianie zawiśnie również telewizor The Frame?

Twins 2, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
55 000 zł
Flying Ballet, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
8 500 zł
No pasaran, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
40 000 zł
Plac zamkowy (tondo), 2017
Akryl, Płótno, 31 cm x 31 cm
1 000 zł
24 000 zł
Czerwony tulipan, 2017
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
14 000 zł
Oko II, 2016
Akryl, Płótno, 13 cm x 18 cm
1 000 zł
18 000 zł
Łódź, 2019
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Akt, 2021
Tusz, Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
15 000 zł
Portret, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
9 500 zł
Buntownik nie bez powodu, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 120 cm
1 000 zł
4 800 zł
Polityka (tryptyk), 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 180 cm
1 000 zł
14 000 zł
Lot na Marsa, 2021
Tempera jajeczna, Płótno, 90 cm x 180 cm
1 000 zł
13 000 zł
W kolorach wiosny, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Koło ratunkowe, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Baletnica niebieska, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dziewczyna w oknie, 2021
Olej, Płótno, 68 cm x 58 cm
1 000 zł
10 000 zł
Spojrzenie III, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Viva la Vida, 2020
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Paryż w kolorach, 2020
Akwarela, Papier, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Metropolis. New York Sun, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
8 500 zł
Góra Fudżi, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
16 000 zł
Zielarz, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Inter Child, 2020
Akryl, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
12 000 zł
Drżę, 2021
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
8 000 zł
Konsensus, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
7 500 zł
Nieustanne Tango, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
28 000 zł
Lo Spirito di Perfezione, 2020
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
6 500 zł
Weselmy się, 2017
Olej, Płótno, 85 cm x 131 cm
1 000 zł
4 500 zł
Sen wędrownych ptaków, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Pocałunek, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
7 000 zł
Emanacja indygo, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Lodowy zmierzch, 2017
Akryl, Płótno, 40 cm x 60 cm
1 000 zł
7 000 zł
Portret pamięciowy, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
Tańczący, 2021
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
30 000 zł
St. Magritta Golconda.pl, 2021
Akryl, Deska, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
16 000 zł
Anastasis, 2021
Akryl, Płyta, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
3 500 zł
Kocie bajki, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
5 000 zł
Mokradła II, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Mazury 1, 2020
Akwarela, Papier, 36 cm x 82 cm
1 000 zł
4 000 zł
Wiosna, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Cel, 2008
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 500 zł
Testarossa Maradony, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
I co?, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 61 cm
1 000 zł
4 000 zł
Miłość przez zapatrzenie, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Taka jedna w złocie, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Oko, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
Sen o lataniu (dyptyk), 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 200 cm
1 000 zł
7 000 zł
Ryś euroazjatycki, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
9 000 zł
_Katarzyna_
Figs&Pumpkins, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pod kwitnącą bugenwillą, 2021
1 000 zł
6 500 zł
Hissing Cars, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ledrada z cyklu El Pueblo, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 85 cm
1 000 zł
1 500 zł
Teraz My, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Magiczne jezioro, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Ocean Sounds, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Oddech lata (tryptyk), 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 140 cm
1 000 zł
2 500 zł
Twórca, 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Życie, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dzień dobry, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
7 000 zł
Siostry, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Patryk Adach
Bez tytułu, 2020
Ołówek, Papier, 66 cm x 46 cm
1 000 zł
4 000 zł
W przebieralni, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
3 800 zł
Malwina Jagóra
Słodkie śniadanie, 2019
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 000 zł
2 800 zł
Sen, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Róża, 2018
Akryl, Płótno, 38 cm x 38 cm
1 000 zł
1 900 zł
Ona i papuga 5, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Nie szop, nie lis, a panda, 2021
Akryl, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bengal, 2021
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dyptyk 9&10, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 600 zł
Blue at Heart and The Ocean, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ucieczka ze stałego lądu, 2021
1 000 zł
1 300 zł
Łowca i Obrońca (dyptyk), 2020
Olej, Płótno, 25 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ptasia Gawęda, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czarny Marsz, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kobieta, 2014
Tusz, Papier, 29.7 cm x 21 cm
1 000 zł
1 800 zł
Godło , 2017
serigrafia, Papier, 84.1 cm x 59.4 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wysokie obcasy, 2021
Tusz, Akwarela, Papier, 29.5 cm x 21 cm
1 000 zł
2 800 zł
Karnawał, 2021
Olej, Płótno, 92 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Piazza San Marco, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
2 000 zł
Koniec ery ryb, 2020
Olej, Płótno, 52 cm x 65 cm
1 000 zł
3 800 zł
Lokomotywa, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wychodząc z cienia, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Poza Czasem, 2021
Ceramika, 70 cm x 70 cm x 40 cm
1 000 zł
6 500 zł
105
Tajemnica Poliszynela, 2019
Drewno, 132 cm x 55 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
106
Dirty Dancing, 2021
Ceramika, Drewno, 107 cm x 60 cm x 32 cm
1 000 zł
3 800 zł
107
Niebieski centaur, 2021
Ceramika, 69 cm x 17 cm x 29 cm
1 000 zł
1 900 zł