XXIX Aukcja Nowej Sztuki - 18 stycznia 2019, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXIX Aukcja Nowej Sztuki

18 stycznia 2019, 19:30 (piątek)

2018 rok okazał się niezwykle emocjonującym czasem dla polskiego rynku sztuki: rekord najdrożej sprzedanej pracy należy obecnie do Wojciecha Fangora, detronizując tym samym mistrza modernizmu – Stanisława Wyspiańskiego. Czy w Nowym Roku czeka nas kolejny artystyczny boom w świecie aukcyjnym? Cały zespół Art in House liczy na to, że tak; porzucamy jednak nasze fantazje, aby po świątecznym odpoczynku wrócić do pracy pełni sił i nowych pomysłów.

Wypoczęci, szczęśliwi, czerpiący radość z coraz dłuższych dni, przyjrzyjmy się noworocznemu katalogowi XXIX Aukcji Nowej Sztuki. Wśród 82 prac znajdą Państwo kompozycje artystów stale współpracujących z naszym Domem Aukcyjnym, jak i tych, którzy rozpoczynają z nami swoją współpracę. Do pierwszej grupy należą Wojtek Brewka, Andrejus Kovelinas, Tomasz Kostecki, Krzysztof Ludwin, Jan Dubrowin, Jan Bonawentura Ostrowski, Paulina Zalewska, Wojciech Pelc czy Joanna Misztal; „debiutantami” są z kolei pejzażysta Mirosław Koprowski, zakochany we włoskiej sztuce Piotr Towpik, barwna Monika Ślósarczyk, oniryczna Krystyna Róż-Pasek, duchem obecny w XIX wieku Wiktor Jerzy Jędrzejak oraz inspirująca się nadrealizmem Danuta Grzesiak-Tatar.

Nie zabraknie również prac o atmosferze świąteczno-zimowej: szukajcie ich na stronach z Borysem Fiodorowiczem, Sylwią Perczak, Joanną Misztal, Wacławem i Alexem Sporskimi, Konradem Hamadą, Michałem Mroczką i Grzegorzem Skrzypkiem.

Jeżeli zaś poszukujecie czegoś w trzech wymiarach, zachęcamy do obejrzenia ceramicznych rzeźb Jacka Opały i Arka Szweda, ażurowego konia Kamili Karst oraz postaci z brązu Tomasza Koclęgi.

TALK TO ME, 2018
Akryl, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
9 500 zł
COTTON CLUB, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
14 000 zł
LISA, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
DZIEWCZYNA I TORS 1, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
WALKA CENTAURÓW (DYPTYK), 2018
Akryl, Papier, 120 cm x 260 cm
1 000 zł
14 000 zł
THE POINT, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
WENECKIE KORONKI, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
5 500 zł
A MELANCHOLIC PATH, 2018
Olej, Płótno, 130 cm x 112 cm
1 000 zł
2 400 zł
ŻÓŁTE TULIPANY, 2018
Akryl, Płótno, 33 cm x 24 cm
1 000 zł
6 000 zł
BOŻE NARODZENIE 0002 R., 2018
Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
5 500 zł
DWA ŚWIATY V, 2018
Olej, Płótno, 130 cm x 65 cm
1 000 zł
2 000 zł
NA SREBRNYM GLOBIE II, 2016
Akryl, Płótno, 53 cm x 53 cm
1 000 zł
3 000 zł
PEŁNIA, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
JEMIOŁA, 2018
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
KOLĘDA, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 75 cm
1 000 zł
2 400 zł
AFTER VAN DER WEYDEN, 2018
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
3 300 zł
NOC, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
AKT, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
KOBIETA W ŻÓŁTYM TURBANIE, 2018
Olej, Płyta, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
THE SENSES, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
BACK TO BLACK, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
ARY, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 600 zł
WERONIKA JEDZIE NA MANHATTAN, 2018
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
1 500 zł
MILONGA, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
MONKEY DANCE, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
MARTWA NATURA Z CZERWONYM STOŁEM, 2018
Olej, Płótno, 92 cm x 61 cm
1 000 zł
1 900 zł
KARNAWAŁ, 2012
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
PIKNIK POD 53 (DYPTYK), 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 150 cm
1 000 zł
1 300 zł
POWRÓT, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
ZIMA, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
ZIMOWA WARSZAWA, 2018
Technika własna, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
CAŁUNY CZERWONE II, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
PRZEBŁYSK, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
KONSTRUKCJE ŚWIADOMOŚCI, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
LITTLE FRIENDSHIP, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
MUZA ADELINA W OGRODZIE, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
SUNLIGHT, 2018
1 000 zł
1 100 zł
CZAS TERAŹNIEJSZY DOKONANY, 2017
Akwaforta, 58 cm x 72 cm
1 000 zł
3 500 zł
CUKIERNIA, 2015
Technika własna, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
3 300 zł
BEZ TYTUŁU, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
MOONLIGHT, 2013
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
MIASTO, 2018
1 000 zł
1 400 zł
NOWY ŚWIAT 2, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
PO NASZEJ STRONIE, 2018
Olej, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
VOYAGE, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
NA POŁUDNIU, 2018
Akwarela, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 300 zł
ŚNIEŻNA KRÓLOWA, 2018
Olej, Płótno, 30 cm x 25 cm
1 000 zł
1 300 zł
AKT, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
ANIOŁY SĄ LUDŹMI, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
FRAGMENT 559, 2018
Technika własna, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
IMPREZA NA DACHU, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
ATENA, 2018
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Magda Maciaszek
ZROZUMIEĆ SIEBIE 2, 2018
Technika własna, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
GOODLOOUCK, 2018
Technika własna, 120 cm x 140 cm
1 000 zł
1 400 zł
Radosław Pytelewski
GEJSZA, OPIEKUNKA GADÓW, 2018
1 000 zł
1 100 zł
FUZZY, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
1 100 zł
WĘDROWNICZEK, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
WIGILIA GRAVITOSTWORKÓW, 2018
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
LIS, 2016
Olej, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
1 600 zł
ZIELONO MI (DYPTYK), 2018
Olej, Płótno, 33 cm x 66 cm
1 000 zł
1 000 zł
MEDITATION, 2018
Olej, Płótno, 71 cm x 102 cm
1 000 zł
1 100 zł
ZIEMIA I MARS, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
TORS KOBIECY, 2018
Ceramika, 80 cm x 50 cm
1 000 zł
8 000 zł
SYRENA, 2018
Ceramika, 45 cm x 20 cm
1 000 zł
1 400 zł
KOŃ WIATRU, 2018
Ceramika, 108 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
WIELKIE BŁĘDNE KOŁO, 2018
Ceramika, 43 cm x 30 cm
1 000 zł
2 200 zł