Aukcja polskiej sztuki w Brukseli  - 02 lutego 2016, 17:30 (wtorek) - Bru Sale Gallery, Rue Ravanstein 40, 1000 Brussels

Aukcja polskiej sztuki w Brukseli

02 lutego 2016, 17:30 (wtorek)

Bru Sale Gallery, Rue Ravanstein 40, 1000 Brussels

Oddajemy w Państwa ręce katalog zawierający kolekcję prac, które zostaną wystawione na aukcję przez Art in House, zorganizowany tym razem w Brukseli, we współpracy z belgijskim domem aukcyjnym The Bru Sale. Zbliżająca się aukcja to największa tego typu impreza w ostatnich latach, promująca polską sztukę za granicą.

Na aukcji wystawione zostaną dzieła młodych polskich artystów, którzy wykorzystują wyróżniające się techniki i mają ciekawe i unikalne pomysły na własne kreacje. Będą też prace bardziej doświadczonych artystów, którzy już zdobyli reputacja i brawa w Polsce i na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że wszyscy artyści biorący udział w aukcji zasługują na uwagę i szacunek, ale chcielibyśmy, abyście rysowali szczególna uwaga na prace Lecha Batora, Wojciecha Brewki, Marka Ejsmonda-Ślusarczyka, Katarzyny Kołtan, Bartłomieja Koterskiego, Angelika Korzeniowska, Paweł Kuczyński, Beata Murawska, Katarzyna Słowiańska-Kuch, Mirella Stern i Urszula Tekieli. Mamy nadzieję, że sama aukcja, dzięki ilości i różnorodności wystawionych prac, przyczyni się do promocji młodej Polski sztuka za granicą.

Chcielibyśmy, aby to wydarzenie stało się początkiem międzynarodowej kariery dla części naszych artystów. Aukcja działa będzie można oglądać w kilku miejscach w Brukseli, na przykład w Galerii Sprzedaży Bru, która znajduje się w centrum Rue Ravenstein, obok Belgijskiego Centrum Sztuk Pięknych BOZAR.

Aukcja odbędzie się 2 lutego 2016 r. W wyżej wymienionej Galerii Sprzedaży Bru Sale. To pierwszy i miejmy nadzieję, nie ostatni aukcja naszego domu za granicą. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Lewitacja, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
3 450 zł
Tors, 2014
Drewno, 54 cm x 24 cm
920 zł
1 610 zł
Anioł, którego rozbolała głowa, 2015
Drewno, 110 cm x 80 cm
920 zł
920 zł
Porozmawiajmy chwilkę, 2015
Drewno, 110 cm x 70 cm
920 zł
1 610 zł
To talk or not, 2015
Drewno, 100 cm x 100 cm
920 zł
1 150 zł
The sea of emotion, 2014
Drewno, 130 cm x 160 cm
920 zł
920 zł
Upward climber, 2014
Drewno, 130 cm x 160 cm
920 zł
920 zł
Pink flamingo, 2015
Drewno, 120 cm x 120 cm
920 zł
5 980 zł
Małgorzata Bryndza
Moje miasto II, 2015
Drewno, 73 cm x 92 cm
920 zł
Bez tytułu (79), 2015
Drewno, 46 cm x 61 cm
920 zł
920 zł
Inner cocoon, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
920 zł
920 zł
Po śniadaniu, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
920 zł
1 150 zł
Lato, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 125 cm
920 zł
920 zł
Akt, 2015
Akryl, Płótno, 125 cm x 100 cm
920 zł
920 zł
Constans (dyptyk), 2010
Olej, Płótno, 70 cm x 180 cm
920 zł
920 zł
Beztroska, 2012
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
920 zł
1 380 zł
Decyzja, 2012
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
920 zł
1 840 zł
Sowy XIII, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
1 380 zł
Pejzaż (tryptyk), 2015
Akryl, Płótno, 3 cm x 90 cm
920 zł
3 220 zł
Pokłon, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
920 zł
2 070 zł
Miejska tajemnica II, 2015
Technika własna, 100 cm x 70 cm
920 zł
3 220 zł
Czas, czas, czas…, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
920 zł
920 zł
Człowiek Walczący nr 11, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
920 zł
920 zł
A II, 2015
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
920 zł
1 610 zł
Bitwa pod Grunwaldem, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
920 zł
1 380 zł
Jasiek Balcerzak
Las 223, 2015
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
920 zł
920 zł
Nokturn EUFORIA, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
920 zł
920 zł
Brama do Elizjum, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
920 zł
1 380 zł
Wschód, 2015
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
920 zł
2 300 zł
Bialy, 2014
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
920 zł
1 610 zł
Czerwony, 2014
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
920 zł
1 610 zł
Kaczki, 2014
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
920 zł
1 840 zł
e_Lis@, 2015
Olej, Płótno, 150 cm x 115 cm
920 zł
920 zł
Bloom, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
920 zł
1 840 zł
Nymph, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
920 zł
920 zł
Spacer 01, 2015
Szlagmetal, 100 cm x 100 cm
920 zł
1 840 zł
bez tytułu, 2015
Technika własna, 90 cm x 180 cm
920 zł
2 070 zł
Widmo, 2015
Olej, Płótno, 57 cm x 57 cm
920 zł
1 610 zł
The Harbor, 2014
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
920 zł
1 150 zł
Vera, 2015
Tempera jajeczna, 80 cm x 100 cm
920 zł
4 600 zł
Bloki, 2015
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
920 zł
1 380 zł
Plaża, 2015
Olej, Płótno, 90 cm x 130 cm
920 zł
1 610 zł
Goodbye sunny day, 2015
Olej, Płótno, 95 cm x 95 cm
920 zł
7 360 zł
J d'A, 2011
Pastel, Papier, 92 cm x 100 cm
920 zł
920 zł
Irydology, 2015
Pastel, 120 cm x 80 cm
920 zł
1 380 zł
Tanabata-web, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
920 zł
920 zł
Karolina Kucharska
Mój przyjaciel i ja, 2015
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
920 zł
Karolina Kucharska
Ostatnie przygotowanie, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
920 zł
Karolina Kucharska
Zimny koń, 2015
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
920 zł
Exodus, 2015
Kredka, Papier, 21 cm x 29 cm
920 zł
920 zł
Hard job, 2015
Kredka, Papier, 21 cm x 29 cm
920 zł
920 zł
Gagarin 4, 2014
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
920 zł
920 zł
Float on, 2015
Akryl, Płótno, 140 cm x 120 cm
920 zł
1 380 zł
Pop horse, 2015
920 zł
1 380 zł
Iluzja, 2015
Olej, Płótno, 180 cm x 160 cm
920 zł
920 zł
Nokturn I (dyptyk), 2011
920 zł
920 zł
Trzy chwile (tryptyk), 2011
Olej, Płótno, 120 cm x 16 cm
920 zł
1 380 zł
K., 2013
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
920 zł
Ulotność, 2015
Akryl, Olej, Płótno, Płótno, 80 cm x 50 cm
920 zł
3 220 zł
107
Abstrakcyjne, 2013
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
920 zł
920 zł
108
Gorący wieczór, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
920 zł
2 070 zł
109
Powiew wiosny, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
920 zł
2 070 zł
110
Srebrne tulipany, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 140 cm
920 zł
3 220 zł
112
Beata Nowakowska
Miss water II, 2014
920 zł
114
Chłopiec i książki, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
1 840 zł
116
On i kotwica, 2015
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
920 zł
2 070 zł
117
Sen, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
920 zł
3 680 zł
119
Maszyna czasu IV, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 130 cm
920 zł
1 840 zł
120
Believe in yourself, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
1 150 zł
121
Było, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
920 zł
1 610 zł
122
Zimowe popołudnie, 2015
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
920 zł
2 530 zł
124
Biały pomnik, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
920 zł
920 zł
127
Re_jestracja, 2015
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
920 zł
1 380 zł
130
Dominika Radomska
Złoty Mocarz, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
920 zł
131
Kobieta z psem, 2007
Olej, Płótno, 175 cm x 147 cm
920 zł
920 zł
132
Arrival, 2015
Olej, Płótno, 75 cm x 150 cm
920 zł
920 zł
137
Biedna sukienka, 2015
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
920 zł
7 820 zł
140
Sezon na szpilki, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
1 380 zł
141
Niespokojne serce, 2015
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
920 zł
2 990 zł
142
Zaćmienie, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
920 zł
920 zł
143
Dama z kotem, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
1 380 zł
144
Krawędź nocy IV, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
920 zł
920 zł
147
Przebieraniec, 2015
Akryl, Płótno, 65 cm x 54 cm
920 zł
920 zł
149
Nad jeziorem, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
920 zł
1 840 zł
151
Peryferie, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
920 zł
1 610 zł
153
Upojenie, 2015
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
920 zł
920 zł
157
Tekieli U, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
920 zł
2 300 zł
158
Kwadrat 172, 2015
Technika własna, 100 cm x 100 cm
920 zł
920 zł
159
Kwadrat 244, 2015
Technika własna, 90 cm x 90 cm
920 zł
920 zł
160
Kwadrat 172, 2015
920 zł
1 150 zł
161
Wypłyń na …, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
920 zł
920 zł
162
Ubój, 2015
Olej, Płótno, 110 cm x 120 cm
920 zł
1 380 zł
163
Czerwony obszar, 2014
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
920 zł
2 760 zł
164
Memory to hold, 2015
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
920 zł
1 380 zł
167
Na krawędzi RGB XX, 2015
Akryl, Płótno, 50 cm x 35 cm
920 zł
920 zł
169
Zjadacz snów, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
920 zł
920 zł
171
Kawiarnia, 2015
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
920 zł
920 zł
172
Przyjaciółki, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
920 zł
920 zł
173
Sobotnia noc, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
920 zł
920 zł