Zbigniew Hinc biogram
Miasto nad morzem, 2021
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 100 cm
30 000 zł
Estymacja 45 000 - 60 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 100 cm