Władysław Wałęga biogram
Żydów Dwóch, 1990
Olej, Płótno
Wymiary: 32 cm x 26 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 5 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 32 cm x 26 cm