Iwan Kulik biogram
Barowa Melancholia, 1996
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 45 cm
3 000 zł
Estymacja 5 000 - 8 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 45 cm