Andrzej Domżalski biogram
Zawirowania ewentualne, 2024
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 90 cm
1 500 zł
Estymacja 2 500 - 5 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 90 cm