III Aukcja Sacrum Profanum - 18 czerwca 2021, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

III Aukcja Sacrum Profanum

18 czerwca 2021, 19:30 (piątek)

Ojciec Święty na grzybobraniu, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Madonna, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Anioł Stróż, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 30 cm
1 000 zł
1 500 zł
Messiah, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ognisty Anioł, 2021
Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
7 500 zł
Conversazione, 2021
Technika własna, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Oko III, 2021
Akryl, Płótno, 13 cm x 18 cm
3 000 zł
15 000 zł
Chrystus w parku, 1981
Akryl, Płótno, 74 cm x 54 cm
30 000 zł
65 000 zł
Hulaj Dusza, 2020
Olej, Płyta, 75 cm x 55 cm
4 500 zł
4 800 zł
Zapomniany Zbawiciel, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Słodkie Świętości, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Niedziela, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Litanie, litanie, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
7 000 zł
Między niewiastami, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 400 zł
Madonna z dzieciątkiem, 2021
Olej, Płótno, 30 cm x 25 cm
1 000 zł
2 200 zł
Natura Anioła, 2021
Akryl, Papier, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Niedziela palmowa, 2021
Technika własna, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Perła, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
4 500 zł
Biała Madonna, 2013
Fotografia barwna, Papier, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 400 zł
Jezus Chrystus, 1987
Gwasz, Olej, Płyta, 51 cm x 48 cm
1 000 zł
2 000 zł
Confessional (1 z 10), 2021
Grafika cyfrowa, Papier, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Niewinna, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 300 zł
Dziewczyna i Bożek, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Nierówna gra II, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Orszak, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Miłosierna, 2019
Akryl, Płótno, 55 cm x 38 cm
1 000 zł
1 000 zł
Madonna ze szczygłem, 2021
Olej, Deska, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł
Morze czerwone, 2021
Akryl, Płótno, 18 cm x 12 cm
1 000 zł
1 400 zł
Madonna Fashion, 2021
Olej, Płótno, 41 cm x 25 cm
1 000 zł
1 100 zł
Madonna z dzieciątkiem , 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Holy Man, 2011
Olej, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 000 zł
Okruszki nieba, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Chrystus na Podlasiu, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
4 800 zł
I'm Watching, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Jeźdźcy apokalipsy, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Lodziarz i zakonnice, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Strażnik Tajemnic, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Oczekiwanie, 2021
Pastel, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Latawiec, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Ostatnie spojrzenie na życie, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Mój własny upiór, 2010
Pastel, Papier, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Życie to jest hazard, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dobre anioły, 2000
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Cologne Cathedral Before, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Tryptyk Ewa, Początek i Adam, 2021
Akryl, Tkanina, 101 cm x 285 cm
1 000 zł
1 900 zł
Pokłosie, 2021
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Anioł, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nocni Klezmerzy, 2014
Olej, Płótno, 98 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Lilith, 2019
Tusz, Akryl, Papier, 46 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dyptyk z czaszkami, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 400 zł
Akwarela z czerwienią, 2018
Akwarela, Papier, 29.5 cm x 21 cm
1 000 zł
1 600 zł
Patryk Adach
Bez tytułu 3, 2020
Ołówek, Papier, 66 cm x 46 cm
1 000 zł
2 200 zł
Tomasz Górnicki
Reliquia (1/1), 2021
Aluminium, Stal, 115 cm x 31 cm x 36 cm
20 000 zł
20 000 zł
Anioł Stróż, 2019
Brąz, 19 cm x 9.3 cm x 8.8 cm
1 500 zł
1 500 zł
Współczesna Magdalena, 2021
Drewno, 105 cm x 30 cm x 20 cm
7 000 zł
7 000 zł
Czarny Anioł, 2009
Ceramika, 62 cm x 28 cm x 20 cm
1 000 zł
4 500 zł
Koleją do miejsc świętych, 2021
Ceramika, 54 cm x 15 cm x 24 cm
1 000 zł
1 400 zł