I Aukcja Sztuki Wielkiego Formatu - 25 listopada 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

I Aukcja Sztuki Wielkiego Formatu

25 listopada 2022, 19:30 (piątek)

S_POKÓJ, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 500 zł
26 000 zł
Akt Art Deco, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 500 zł
40 000 zł
K.155, 2019
Brąz, 155 cm x 220 cm x 45 cm
1 500 zł
90 000 zł
Paryż - Galeria Lafayette, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 210 cm
1 500 zł
14 000 zł
Odmienne nastroje, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 170 cm
1 500 zł
5 500 zł
Posąg IV, 2014
Technika własna, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 500 zł
4 000 zł
Pomost z cyklu Brda, 2020
Olej, Płótno, 130 cm x 140 cm
1 500 zł
20 000 zł
Sąd Ostateczny, 2018
Olej, Płótno, 145 cm x 174 cm
1 500 zł
10 000 zł
Kompozycja
Olej, Płótno, 120 cm x 130 cm
1 500 zł
35 000 zł
Pocałunek, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 500 zł
4 000 zł
Spotkanie w ogrodzie, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 500 zł
2 000 zł
Odgłos miłości, 2022
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 500 zł
5 500 zł
Gramophone, 2019
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 500 zł
5 500 zł
Wyspa mojej Duszy, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 500 zł
8 500 zł
Laura i Filon, 2011
Olej, Deska, 167 cm x 46 cm
1 500 zł
5 000 zł
Łowy, 2011
Olej, Deska, 167 cm x 46 cm
1 500 zł
7 500 zł
Banany, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 500 zł
4 500 zł
Las deszczowy, 2022
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 500 zł
4 500 zł
Starlight, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 500 zł
2 600 zł
From Peacocks series, 2022
Akryl, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 500 zł
3 500 zł
Nimfa, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 500 zł
2 800 zł
Bella Rosa, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 500 zł
1 500 zł
Kujawy, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 500 zł
1 900 zł
Deinonychus, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 160 cm x 140 cm
1 500 zł
7 000 zł
Ku zatraceniu, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 500 zł
1 500 zł
Akt, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 500 zł
2 600 zł
Faith Trade, 2020
Olej, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 500 zł
1 800 zł
Pszczółka, 2019
1 500 zł
1 500 zł
Tango, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 500 zł
2 400 zł
Wielki walc, 2022
Olej, Płótno, 180 cm x 220 cm
1 500 zł
5 000 zł
Notre Dame w ogniu, 2019
Olej, Płótno, 170 cm x 170 cm
1 500 zł
2 400 zł
Social Media (dyptyk), 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 500 zł
3 000 zł
Mercedes, 2015
Akryl, Olej, Płótno, 107 cm x 127 cm
1 500 zł
5 000 zł
Poblask, 2015
Akryl, Płótno, 89 cm x 146 cm
1 500 zł
1 600 zł
A Fascinating Scream, 2021
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 500 zł
2 200 zł
Nasz doroczny owoc zakazany, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 500 zł
2 000 zł
Flamenco, 2012
Olej, Płótno, 81 cm x 101 cm
1 500 zł
1 500 zł
Muszle, 2019
1 500 zł
1 500 zł
Akt, 2019
Olej, Płótno, 200 cm x 60 cm
1 500 zł
2 600 zł
Dziewczyna w turbanie, 2018
Olej, Płótno, 140 cm x 170 cm
1 500 zł
4 000 zł
Foiyolle, 2022
Olej, Płótno, 165 cm x 80 cm
1 500 zł
6 500 zł
Eskapizm I, 2022
Olej, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 500 zł
2 000 zł
Piwonie, 2022
Olej, Płótno, 125 cm x 125 cm
1 500 zł
3 000 zł
Puszcza
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 500 zł
2 600 zł
Powidoki, 2022
Akryl, Płótno, 170 cm x 100 cm
1 500 zł
1 500 zł
Pomysł, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 110 cm
1 500 zł
2 000 zł
Desired Place, 2016
Olej, Płótno, 150 cm x 300 cm
1 500 zł
2 000 zł
Wiolonczela, 2020
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 500 zł
1 700 zł
21, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 500 zł
1 900 zł
W H I T E. S T R I P E S., 2022
Akryl, Płótno, 180 cm x 130 cm
1 500 zł
1 900 zł
Bez tytułu, 2015
Olej, Płyta, 120 cm x 100 cm
1 500 zł
1 700 zł
Bez tytułu, 2015
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
1 500 zł
1 700 zł
Terlikowski w kościele, 2017
Tusz, Akryl, Płótno, 110 cm x 140 cm
1 500 zł
2 000 zł
To, za czym tęsknię III, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 500 zł
1 500 zł
_Katarzyna_
Serenity, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 500 zł
1 800 zł
Horyzont, 2015
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 500 zł
1 900 zł
Viva Las Vegas, 2019
Spray, Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 500 zł
1 500 zł
Kapryfolim, 2019
Akryl, Płótno, 120 cm x 140 cm
1 500 zł
1 800 zł
Tożsamość 1, 2016
1 500 zł
1 500 zł