83. Aukcja Nowej Sztuki - 12 stycznia 2024, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

83. Aukcja Nowej Sztuki

12 stycznia 2024, 19:30 (piątek)

Exit, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
30 000 zł
Kraina Czarów, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Arakiba, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
14 000 zł
Stworzenie, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bez tytułu, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
8 000 zł
20CCV
Olej, Płótno, 116 cm x 100 cm
1 000 zł
13 000 zł
Niepojęte decyzje, 2021
Olej, Płótno, 58 cm x 78 cm
1 000 zł
11 000 zł
Nokturn morski, 2022
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wzloty uniesień w Obsydianapolis, 2023
Akryl, Płótno, 160 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Straż, 2022
Olej, Płyta, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Podróżnik, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
5 000 zł
Sonata II, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Wspomnienie z Hiszpanii, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Szczęście 22, 2023
1 000 zł
9 500 zł
Intention, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Wino i muzyka, 2023
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Posłaniec II, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Zmysłowa z cyklu Forma Fizyczna, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Żywa woda, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 40 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kwintet smyczkowy, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 150 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kolekcjoner wspomnień, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Meduza, 2022
Akryl, Płótno, 48 cm x 36 cm
1 000 zł
2 000 zł
Ave Maria. Ave aves, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
26 000 zł
Last, 2023
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 000 zł
Oswoić maki i rumianki, 2023
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
4 500 zł
Tulipany, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rheinlander, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Daleko od miasta, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Atłasowa dama, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 50 cm
1 000 zł
5 000 zł
Fantasmagorie O, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Portret, 2023
1 000 zł
3 500 zł
Dziewczyna na wyspie, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Przejście II, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Życzenie II, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dotyk spojrzenia, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Love Parade, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Taniec II, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Barwny czas, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Deszczowa piosenka, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Złota dama, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
W objęciach muzyki, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Między dniem a nocą, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Meta 4, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kolonizatorzy, 2023
Olej, Płótno, 55 cm x 75 cm
1 000 zł
3 500 zł
Jeleń trojański, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Jazz, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Stan zagrożenia, 2019
Olej, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bażanty, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Raj, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Courting Gannets, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 500 zł
Jestem tutaj, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Pierwszy śnieg, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Sabinki, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ptasia maszyna latająca, 2022
Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pejzaż, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Moja wolność, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Son of the forest, 2022
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Dom, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Akt, 2023
Pastel, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bardaczek, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Z cyklu Tracking mode, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Surferka, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Ahoj, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 76 cm x 76 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ostatnia szansa, 2023
1 000 zł
1 600 zł
In my head, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Indigo.White., 2023
1 000 zł
2 400 zł
Illusion XI Emerald, 2023
1 000 zł
2 800 zł
Bloom, 2023
Akryl, Płótno, 125 cm x 125 cm
1 000 zł
2 600 zł
Linia brzegowa, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Wrześniowa noc, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Spotkanie, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Elegancki Pan Gąsior, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Milky Way, 2022
Ołówek, Papier, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wakacyjny rejs, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Przy kominku, 2023
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
My wiemy lepiej, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Motel z cyklu Lost romanticism, 2023
Akryl, Płótno, 73 cm x 113 cm
1 000 zł
1 200 zł
This Day, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Czerwony rower, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Fun and sun (dyptyk), 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
3 000 zł
107
Panny - sjesta, 2023
Akryl, Płyta, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
108
Blue Jasmin, 2023
Olej, Płótno, 135 cm x 115 cm
1 000 zł
1 700 zł
109
Przy wschodzie słońca, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
1 200 zł
110
Karciarze, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
111
Nielot orientalny, 2023
Drewno, 140 cm x 80 cm x 50 cm
1 000 zł
8 000 zł
113
Królowa Bezczasu, 2023
Ceramika, 78 cm x 60 cm x 35 cm
1 000 zł
4 500 zł
114
Kiana, 2023
Metal, 151 cm x 35 cm x 33 cm
1 000 zł
2 200 zł
115
Miś wypatrujący, 2023
Kamień, 40 cm x 20 cm x 20 cm
1 000 zł
5 000 zł
116
Rhinoceratops, 2023
Technika własna, Drewno, 70 cm x 40 cm x 20 cm
1 000 zł
1 300 zł
117
Marzyciel, 2023
Kamień, Brąz, 35 cm x 22 cm x 20 cm
1 000 zł
1 900 zł
118
Paw zielony większy, 2023
Brąz, 18 cm x 11 cm x 5 cm
1 000 zł
1 800 zł
119
Niebieski Faun, 2023
Ceramika, 60 cm x 15 cm x 15 cm
1 000 zł
3 500 zł