82. Aukcja Nowej Sztuki - 15 grudnia 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

82. Aukcja Nowej Sztuki

15 grudnia 2023, 19:30 (piątek)

Make Your Mark, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
30 000 zł
Jezioro Łabędzie, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
12 000 zł
Wspomnienia, 2023
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
12 000 zł
Time keepers 4, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bezskrzydła II, 2023
Olej, Płótno, 75 cm x 130 cm
1 000 zł
5 000 zł
Prima Vista, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
4 000 zł
Posłaniec III, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Stajnia jednorożców, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Odwieczny taniec, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Scherzo, 2023
Olej, Płótno, 180 cm x 150 cm
1 000 zł
3 500 zł
Łowca dusz, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Wyspy Szczęśliwie, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Noc w Encanto, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
3 500 zł
Sosny, 2018
Akryl, Płótno, 33 cm x 24 cm
1 000 zł
35 000 zł
Rybka w Sopocie, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Intensywna z cyklu Forma Fizyczna, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Schody na Manhattan, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Nie dla Twoich oczu, 2023
Akryl, Papier, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Homines 2, 2023
1 000 zł
3 000 zł
Łagodne światło, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Intuition, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Wolność 5, 2023
Akryl, Płótno, 119 cm x 79 cm
1 000 zł
6 000 zł
Kiedy nadejdzie czas, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
4 000 zł
...bo się narodził Zbawiciel, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
35 000 zł
Eleusa, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 700 zł
Błoga chwila, 2023
Olej, Płótno, 40 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Jesienny romans, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
City Break, 2023
Akryl, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wojownik mechaniczny
Olej, Płótno, 60 cm x 73 cm
1 000 zł
5 000 zł
Niezwykła maszyna, 2017
Olej, Płyta, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
1912 Ford model T C-cab, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dobry Słuchacz, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Lekcja równowagi, 2023
Akryl, Płótno, 65 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Niezłomność czasu, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
2 400 zł
Senne wspomnienie, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Klimtowa z kotem, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zamek nad morzem, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Uroczysko, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Duet Aiki, 2023
Technika własna, Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Lazurowy horyzont, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pod błękitnym niebem, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Bez tytułu, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Przystań, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Aurora wg Jeana Marca Nattiera, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kot, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
Para, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Przygotowanie do kąpieli, 2023
Pastel, Papier, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Black & White, 2022
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Stary tramwaj, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Jedziemy na wycieczkę, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
Piwonie, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bikini, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Odlot, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Oczekiwanie, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Study of life paths 5, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dilemma, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 500 zł
Czary mary, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Plażowicze, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pełnia, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 55 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pogodny wieczór, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Murano, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Modelka w pracowni, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Energia jest kobietą, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Sen we śnie, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Skullgirls, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
3 000 zł
Klucz, 2023
Spray, Akryl, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
Pink Jungle, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 76 cm x 76 cm
1 000 zł
1 500 zł
Przejaśnienie, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Ukryta zatoka, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Ruah, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
Niekończąca się opowieść, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pumpkin pie, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pod kołdrą, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Illusion IV - maroon, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
2 200 zł
W objęciach, 2023
1 000 zł
1 000 zł
Magical moment, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
Starorzecze Grabii, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Opowieści z Lasu, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Symbioza III, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Bezsenność pod bzem, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
105
Nevermore, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Kasztanowy pejzaż, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
107
Kawiarenka pod platanem, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
108
Z cyklu Tracking mode, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
109
Drugi sen, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
110
Strefa odlotów, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
111
Hallo, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
112
Obietnice składane nocą, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
113
Karolina Kucharska
Wspólny portret, 2023
Pastel, Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
114
Hotele IV-VI, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 96 cm
1 000 zł
1 500 zł
115
Światloczułe VI, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
116
Kochankowie, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
117
300, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
118
PHN, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
2 600 zł
119
Paw II x XX, 2022
Inkografia, Papier, 19 cm x 25 cm
1 000 zł
1 900 zł
120
Inwazja flory, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
121
Iskierka, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
122
Dwie gęsi, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
123
Para Quarterów, 2020
Ołówek, Papier, 29 cm x 42 cm
1 000 zł
1 500 zł
124
Nielot z kryzą II, 2023
Drewno, 136 cm x 70 cm x 35 cm
1 000 zł
4 000 zł
125
Królowa Magma, 2023
Kamień, Ceramika, 80 cm x 66 cm x 27 cm
1 000 zł
3 500 zł
126
Aynur, 2023
Metal, 199 cm x 45 cm x 35 cm
1 000 zł
3 800 zł
127
Kobieta, 2023
Kamień, 40 cm x 23 cm x 20 cm
1 000 zł
2 200 zł
128
Miś poobiedni, 2023
Kamień, 28 cm x 12 cm x 10 cm
1 000 zł
2 400 zł