81. Aukcja Nowej Sztuki - 17 listopada 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

81. Aukcja Nowej Sztuki

17 listopada 2023, 19:30 (piątek)

Pocket monster 1, 2021
Akryl, Płótno, 24 cm x 18 cm
1 000 zł
5 500 zł
Zaręczyny w Hugonówce, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Na żółto, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Wzlot, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Bogini, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 96.5 cm x 77 cm
1 000 zł
5 500 zł
End, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
4 500 zł
Spotkanie nad jeziorem Garda, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 160 cm
1 000 zł
15 000 zł
Wielki Wodospad, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Muzyka Memfis, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
4 000 zł
Matka Boska Bardziejnasza, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
Szczęście 26, 2023
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
13 000 zł
Pożegnanie, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 130 cm
1 000 zł
3 500 zł
Szafirowe, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
6 500 zł
Rosarium, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Zielone jabłuszko, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Tulipan, 2026
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
13 000 zł
Kraków-Złoto na Grodzkiej, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Lincoln 1929, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pool party, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Kolarz II, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Bez tytułu, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Pierwszy poranek świata, 2023
Olej, Płótno, 190 cm x 170 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rozmowa, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czarująca, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
Marmari, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
3 000 zł
Indianka, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Granica czasu, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
5 500 zł
Salvador, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 800 zł
Golden Horn, 2023
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
11 000 zł
K11, 2023
1 000 zł
1 300 zł
Rolkarze, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 800 zł
Cień młodych drzew, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Świeży czosnek, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Spacer, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Queen of Wolves, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 200 zł
Ostatni dzień lata, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Królowa, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Miasto 2, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
3 800 zł
Better together II, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Konie niebieskie, 2023
1 000 zł
1 000 zł
Gdzie jesteś biedroneczko, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Koniec epoki, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
9 000 zł
Surikatki, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Uniesienia, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Enklawa, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Biała Lokomotywa, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Weekendowy relax, 2023
Pastel, Papier, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Akt z kolczykiem, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Wispers, 2023
Kolaż, Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Angel, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Maskarada XIII, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Rozważna i romantyczna, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Leda, 2015
Olej, Płyta, 88 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Peace and Love, 2023
Olej, Płótno, 160 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
W blasku dnia, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zapraszam na lodowisko, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Farys woli II, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 000 zł
Basen IV, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
Blue Bay II, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ślimakowo, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
C'est la vie, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Z mgły, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Kamuflaż, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Wicie gniazda (III z XX), 2022
Inkografia, Papier, 25 cm x 19 cm
1 000 zł
3 800 zł
Płomienne echo lata, 2023
Akryl, Płótno, 140 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
Bez tytułu, 2017
Olej, Płyta, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Latarnik, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Z zewnątrz do wnętrza, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Wielki błękit, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Wyspy, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Za chwile wzejdzie księżyc, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Bailarina, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pożegnanie, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Away Map, 2023
Technika własna, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 800 zł
Electric, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Most westchnień, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Blue horse, 2017
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Chabrowe sny, 2023
1 000 zł
1 000 zł
Chwila spokoju, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
W podróży, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sports - dyptyk, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 400 zł
Oddaleni II, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Parking, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Diabelski młyn, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Nieoszlifowany, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
Kocie rozmyślania, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Orzechowy ogrodnik, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
105
Easy Rider, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
106
Sześciu samotnych, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
107
Oaza, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
108
Tenderness, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
109
Dzika jabłoń, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
110
Windy X, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
111
Zapach jesiennych wzgórz, 2023
1 000 zł
1 600 zł
112
The net I, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
113
Oczekiwanie, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
114
Głowa cętkowana, 2023
Kamień, Ceramika, 56 cm x 40 cm x 35 cm
1 000 zł
5 500 zł
115
Keisha, 2023
Metal, 168 cm x 54 cm x 40 cm
1 000 zł
2 600 zł
116
Nielot kamerdyner, 2023
Drewno, 117 cm x 75 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
117
Akt V, 2023
Ceramika, 56 cm x 35 cm x 25 cm
1 000 zł
1 200 zł
118
Kosmos, 2023
Ceramika, 55 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
1 100 zł
119
Polska, 2023
Ceramika, 72 cm x 30 cm x 14 cm
1 000 zł
1 600 zł
120
Mama Miś, 2023
Kamień, 32 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
3 500 zł
121
Świt, 2023
Kamień, 30 cm x 21 cm x 21 cm
1 000 zł
1 200 zł
122
Pytia, 2023
Kamień, 20 cm x 19 cm x 10 cm
1 000 zł
1 900 zł