80. Aukcja Nowej Sztuki - 13 października 2023, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

80. Aukcja Nowej Sztuki

13 października 2023, 19:30 (piątek)

Golfista, 2017
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
18 000 zł
Ostatni bal, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
16 000 zł
Kobieta z makiem, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Hobby horses, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
PKZK, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
11 000 zł
Władczyni, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 93 cm x 74 cm
1 000 zł
3 500 zł
Natasza Mirak
Szlaki wędrownych myśli, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
19 000 zł
Bezskrzydła, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Bez tytułu, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
6 500 zł
Szczęście, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
7 500 zł
Okno na ocean, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Łąki łan, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 000 zł
Lazurowy połów, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Amfitryta i konik, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Wiolonczelistka, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
5 000 zł
Jesiennie, 2023
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pierwsza Sonata, 2023
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Mefistofeles w Krakowie, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
7 000 zł
Zegary, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
7 000 zł
Tortuga, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Zatrzymana chwila, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Nadzieja, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Manola, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Packard 1929, 2023
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Pocztówka z wakacji, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Cisza, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Les charmes de la vie, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 54 cm
1 000 zł
2 800 zł
Panna z Barbizon, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
3 800 zł
Spokój 73, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
6 500 zł
Magia lasu, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Floral Symphony, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Poisoned apple, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kot, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
7 000 zł
Łowca, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 200 zł
Fiksacja, 2023
Akryl, Płyta, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
Sztorm, 2023
Olej, Płótno, 150 cm x 200 cm
1 000 zł
3 500 zł
Przebudzenie, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Czarne Łabędzie, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 200 zł
Pociąg, 2023
Olej, Płótno, 104 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Gaja, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
W oderwaniu, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 400 zł
Morphea, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
Zmysły, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Femina, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Kaktusy, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Czas południa, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
4 000 zł
Spokojnym wdechem, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Basen III, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
Summer lake, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 700 zł
Burzliwe lato, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
W słońcu, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Eldorado, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
11 000 zł
Zahara, 2023
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
1 900 zł
Dolina słońca, 2023
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
Uroki lata, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 200 zł
Just another perfect day, 2023
Akryl, Płótno, 75 cm x 150 cm
1 000 zł
1 000 zł
Anomalia, 2022
Akryl, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 200 zł
Zachód nad Gardą, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Rodzina, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
3 500 zł
Hikikomori, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 000 zł
z cyklu Rozbicie, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Czarodziejka, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bicykl II, 2023
1 000 zł
1 000 zł
Ostatni rozdział, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Jej powrót, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Comtesse de La Chatre, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Nocna zjawa, 2023
Pastel, Papier, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Portret z meduzą, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Na końcu drogi, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
K4, 2023
1 000 zł
1 400 zł
Meta 2, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Piaski, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Odkrywca, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Maskarada, 2023
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Arctic Island, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Przemówienie do swoich grup, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Do celu, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
1 000 zł
Oczekiwanie, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Królowa bije króla, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Trzy wiedźmy, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Dziewczyna i Bugatti, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
W krzywym zwierciadle, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Strawberry fields forever, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Zagadka, 2023
Pastel, Płyta, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Suzani
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Infinity, 2023
Akryl, Płótno, 160 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
105
Czar Ireny, 2023
1 000 zł
1 000 zł
106
Pale. Grey. Over. brown, 2023
Olej, Płótno, 160 cm x 130 cm
1 000 zł
2 200 zł
107
Meeting, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
108
Machine, 2023
Technika własna, Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 700 zł
109
Cadillac Bar, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
110
Paradiso, 2023
1 000 zł
1 000 zł
113
Windy VIII, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
114
Oddaleni, 2023
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
115
Siedziba ptasiego radia, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
116
Zakazany owoc, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 200 zł
117
Mysterium Vitae (1 z 10), 2022
Grafika cyfrowa, Płyta, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
118
Totem piątka, 2023
Kamień, 88 cm x 30 cm x 20 cm
1 000 zł
4 000 zł
119
Koronę ze szła noszę, 2023
Ceramika, 65 cm x 32 cm x 30 cm
1 000 zł
3 500 zł
120
Alisha, 2023
Metal, 162 cm x 31 cm x 29 cm
1 000 zł
2 200 zł
121
Twarze - Polska, 2023
Metal, Ceramika, 40 cm x 20 cm x 10 cm
1 000 zł
1 300 zł
122
Akt nr IV, 2023
Ceramika, 56 cm x 35 cm x 25 cm
1 000 zł
2 200 zł