78. Aukcja Nowej Sztuki - 05 sierpnia 2023, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

78. Aukcja Nowej Sztuki

05 sierpnia 2023, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

My Angel, 2016
Akryl, Płótno, 150 cm x 130 cm
1 000 zł
24 000 zł
On fire, 2023
Olej, Płótno, 180 cm x 70 cm
1 000 zł
26 000 zł
Dancing on the bridge, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Słońce Toskanii, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
11 000 zł
Akt w Toskanii, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
35 000 zł
Marlena w Nowym Jorku, 2014
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
60 000 zł
Sopot, 2018
Akryl, Płótno, 46 cm x 55 cm
1 000 zł
75 000 zł
Plac Trzech Krzyży XI, 2023
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
17 000 zł
Masked in RoyalBlue, 2016
Olej, Płótno, 96 cm x 96 cm
1 000 zł
20 000 zł
Bez tytułu
Olej, Płyta, 77 cm x 97 cm
1 000 zł
6 500 zł
Derwisze, 2023
Olej, Płótno, 93 cm x 150 cm
1 000 zł
6 500 zł
Bez tytułu, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 73 cm
1 000 zł
5 500 zł
Podróż, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Recepty na sny, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
4 600 zł
Zaia, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Święte krowy, 2023
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
7 000 zł
Akt w błękicie, 2023
Tusz, Pastel, Papier, 42 cm x 30 cm
1 000 zł
8 000 zł
Przystań zastana, 2023
Technika własna, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Kielichy trójwymiarowe
Olej, Płótno, 55 cm x 55 cm
1 000 zł
3 000 zł
Spacer, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Pewnego dnia, 2023
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Rusałka, 2023
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Bachanalia, 2023
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Matka Boska? Halo? Alo. ha.lo, 2023
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
Keja, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 600 zł
Lover letter, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Wnętrze z czerwonym stolikiem, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Widok na Manhattan II, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Etymologia swobody, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Kolarze, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Spokój 87, 2023
Akryl, Płótno, 79 cm x 119 cm
1 000 zł
3 500 zł
9 Symfonia, 2023
Olej, Płótno, 130 cm x 190 cm
1 000 zł
4 000 zł
LaMascarade, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Skrawek błekitnego nieba, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Słodycz, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Muzyczny oddech, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Dobre wieści, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sun&Flowers, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Stojąca na tarasie, 2023
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 000 zł
Odwaga, 2023
1 000 zł
12 000 zł
Mazurski raj, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
1 000 zł
Tęczowy ogród, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
K2, 2023
1 000 zł
3 500 zł
Z serii Ryby 21-041, 2023
Kolaż, Akryl, Płyta, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Pełnia lata, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 100 zł
Prawdziwi turyści, 2023
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sopot, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Riomaggiore, 2023
1 000 zł
1 700 zł
Fragmenty, 2023
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Łuczniczka (II z XX)
Inkografia, Papier, 22 cm x 19 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kolorowo, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Surykatki, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Spotkanie, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Martwa natura z monetą, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Kochankowie, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Glitters, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
5 000 zł
Strażnik czasu i przestrzeni, 2023
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Feminae 3, 2023
1 000 zł
4 000 zł
Faithfully Yours, 2011
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Bookworm, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Barwne opowieści ll, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Cisza, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Ogień i woda , 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
5 000 zł
Słowianka, 2023
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Oczekiwanie, 2023
Akryl, Płótno, 175 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Maskarada XIV, 2023
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Adoracja, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Target, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 600 zł
24_6, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Szalupa pejzaż morski
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 800 zł
Rejs, 2023
Akryl, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Battler all inclusive, 2023
1 000 zł
4 800 zł
Marsjańskie sploty, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 300 zł
Housewives, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 400 zł
W idealnej równowadze, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Uciekinierka, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Purple sky, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Letnie momenty, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Basen II z cyklu Odpoczynek, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Linia 415, 2023
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
1 000 zł
1 200 zł
Na wyciągnięcie łapy, 2023
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Basen, 2023
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Popłyniemy razem ku słońcu, 2016
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 100 zł
Zmiana decyzji, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
105
Z cyklu Trompe l'oeil, 2010
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
106
Ulotne piękno, 2023
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
107
Wazon w czerwone kropki, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
108
Wodospad, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
109
Praca nad autoportretem, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
110
Wymarsz Strzelcow, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
111
Windy IX, 2023
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
112
Tchnienie lata, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
113
Narodziny Wenus, 2020
Akryl, Płótno, 110 cm x 130 cm
1 000 zł
4 500 zł
114
Seal of Confession, 2023
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
115
Spacer w strumyku, 2023
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 200 zł
118
The dreaming, 2023
Akryl, Płótno, 180 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
119
Nora królika I, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
120
Vanilla sunset, 2023
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
121
Sonet 4 op. 22, 2023
Grafika cyfrowa, Płyta, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
123
Olena, 2023
Metal, 160 cm x 33 cm x 32 cm
1 000 zł
3 500 zł
124
Ptaszydło, 2023
Drewno, 115 cm x 52 cm x 50 cm
1 000 zł
7 000 zł
125
Łabędzi śpiew, 2023
Ceramika, 80 cm x 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
126
Miś czujny, 2023
Kamień, 44 cm x 10 cm x 10 cm
1 000 zł
12 000 zł
127
Lear 2.01, 2023
Ceramika, 55 cm x 35 cm x 20 cm
1 000 zł
1 500 zł
128
Konik niebieski, 2023
Ceramika, 31 cm x 32 cm x 7 cm
1 000 zł
1 500 zł