68. Aukcja Nowej Sztuki - 14 października 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

68. Aukcja Nowej Sztuki

14 października 2022, 19:30 (piątek)

Eye Candy, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
35 000 zł
Gold Ballerina, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
55 000 zł
Jam session, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
24 000 zł
Zaplątani
Olej, Płótno, 73 cm x 54 cm
1 000 zł
14 000 zł
To Rubens with love, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Ornament VI, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Efemeryczność, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
13 000 zł
Maki, 2022
Akryl, Płótno, 114 cm x 146 cm
1 000 zł
9 500 zł
Forma Fizyczna - Błękitna, 2022
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
8 500 zł
Saint Tropez, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
11 000 zł
Portret w kapeluszu, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Baseball, 2013
Technika własna, Płyta, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
12 000 zł
Niebieska przestrzeń, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
7 500 zł
Pasjans, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Jesiennie, 2022
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
4 500 zł
Paraiso Verde, 2022
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Poza szlakiem, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Anna Kostenko
Lavender field - abstract, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Metropolis. Gold Manhattan, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
11 000 zł
Łodzie prawdy, 2022
Technika własna, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 600 zł
Pies & Love, 2022
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
28 000 zł
Anioł, kot, mirabelki i ja, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Afternoon walk, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 200 cm
1 000 zł
3 800 zł
Szczęście, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
13 000 zł
Light, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Player, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Odpoczynek, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
My soul is green, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Toast, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Szeroki Horyzont, 2022
Olej, Płótno, 140 cm x 180 cm
1 000 zł
4 800 zł
Amsterdam, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Wieża, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dvbt-2, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
Doncella beach, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
5 500 zł
Sister of Privacy, 2022
Olej, Płótno, 110 cm x 150 cm
1 000 zł
3 800 zł
Tajeminca piramid, 2022
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
1 300 zł
Powrót z Palio, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Bliźnięta, 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Sprzedawca, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 000 zł
Budząc naturę, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
6 000 zł
Na krawędzi złudzeń, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 600 zł
Spotkanie na plaży III, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Anemiczne pąki ciszy, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Wspomnienie lata, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wieniec zwycięstwa, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Bez tytułu, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Gry małżeńskie (dyptyk), 2022
1 000 zł
2 000 zł
Ostracyzm wewnętrzny, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Pozdrowienia z Paryża, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Morskie opowieści
Akryl, Olej, Płyta, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Venice, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Złowi, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Changes map, 2020
1 000 zł
2 400 zł
Always together II, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Piryt, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
3 500 zł
GOLDEN.DUST., 2022
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 200 cm x 130 cm
1 000 zł
3 500 zł
Faza rozmycia, 2022
1 000 zł
2 000 zł
Refleksje II, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Na szali, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Okno, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Babia Góra, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
W równowadze przestrzeni, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Garnitury na eksport, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Don't look up, 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
6 500 zł
Trzcina, 2022
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
W Słodkim Śnie, 2022
Akryl, Olej, Płótno, 76 cm x 76 cm
1 000 zł
1 400 zł
Obieżyświat
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Dziubasy, 2022
1 000 zł
2 400 zł
Flamingi, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sztuka naturalizmu, 2022
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
_Katarzyna_
Modesty, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Portret turkusowy
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Księga Puszczy - Amonit, 2022
Akryl, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Jaskółki, 2022
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Złota ekspresja, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
BRW, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 700 zł
Lady from New York, 2022
Akryl, Płótno, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
1 700 zł
Balerina, 2022
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
W drodze do raju, 2022
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Martwa natura, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 600 zł
Sweetness, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
Królowa strat, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kary koń, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
7 000 zł
Guys (dyptyk), 2022
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
2 800 zł
Jesienna manga, 2022
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Grey day, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
105
Olimpia i ..., 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
106
Zrodzona z morskiej fali, 2022
Ceramika, 62 cm x 21 cm x 25 cm
1 000 zł
2 800 zł
107
Ryby, 2022
Drewno, 150 cm x 70 cm x 20 cm
1 000 zł
2 200 zł
108
The King, 2022
Ceramika, 55 cm x 20 cm x 20 cm
1 000 zł
9 500 zł
109
Kanut, 2022
Metal, 243 cm x 46 cm x 43 cm
1 000 zł
3 000 zł
110
Plejady, 2022
Metal, 46.5 cm x 28 cm x 7 cm
1 000 zł
2 200 zł