54 Aukcja Nowej Sztuki - 07 sierpnia 2021, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

54 Aukcja Nowej Sztuki

07 sierpnia 2021, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Soulmates, 2021
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
50 000 zł
Przyjaciółki II, 2021
Akwarela, Papier, 36 cm x 48 cm
1 000 zł
16 000 zł
Luiza, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
All incusive, 2020
Olej, Płótno, 84 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Wenecja, 1998
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
40 000 zł
Samuraj
Metal, Ceramika, 228 cm x 75 cm x 72 cm
1 000 zł
65 000 zł
Tulipan 3, 2017
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
16 000 zł
Wiedeń, 2019
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Guantanamera, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Wciąż żywa historia, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
13 000 zł
Harmonia, 2021
Akryl, Papier, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
6 500 zł
Luna, 2021
1 000 zł
4 500 zł
Krytyk sztuki V, 2021
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Dyskusja kompozytorów, 2019
Olej, Płótno, 180 cm x 170 cm
1 000 zł
9 000 zł
Ewolucja, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
20 000 zł
Sen Nocy Letniej, 2017
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Rytmy kolorów, 2021
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
6 000 zł
Latarnia, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 110 cm
1 000 zł
5 500 zł
Oczekiwanie, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
W kolorach lata, 2021
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Błękitna rozkosz, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Zimne morze, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
6 000 zł
W słońcu, 2021
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Spotkanie na plaży, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 95 cm
1 000 zł
4 000 zł
Peonie w białym wazonie, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Matka Boska Zabiegana, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
Noe, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Baletnica, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Zając szarak, 2021
1 000 zł
4 000 zł
Lisek, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Plantator, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 70 cm
1 000 zł
5 500 zł
Z wiatrem, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Tuman ciszy, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
To był dobry dzień, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
Ulotność chwili, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
4 500 zł
Mokradła, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Jurata, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Kuszenie, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 000 zł
Venus, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dziewczyna w lesie, 2021
Akryl, Płótno, 94 cm x 124 cm
1 000 zł
2 000 zł
Świetlista bryza, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
3 800 zł
Taka jedna ma kota, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
CLR_Anna CLR_Konikowska
Art Deco II, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 800 zł
Delicacy of feelings, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 500 zł
_Katarzyna_
Curly, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
Madame-Ev17 (Swimming Pool), 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 800 zł
Mewy śmieszki, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ksieżycowa godzina, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Fidżi, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Podróż życia, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
5 500 zł
Zielone warcaby, 2021
Relief, Akryl, Płyta, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Wszechobecne lenistwo, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
4 000 zł
Ploteczki 1, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 900 zł
Godło II (1 z 100), 2021
serigrafia, Papier, 84 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
M.M., 2021
Akryl, Olej, Płótno, 145 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
A Fascinating Scream, 2021
Akryl, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ma'donna mi houseland, 2021
1 000 zł
1 600 zł
Aquatilium, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Na tafli spokoju, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Derijable, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
1 500 zł
Perfect Moments 18, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Plaża XXI, 2021
1 000 zł
4 500 zł
Vegas, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zumaja z cyklu El pueblo, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Wielkie radości małych ludzi, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 65 cm
1 000 zł
2 400 zł
Droga, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ziew, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
Władca niczego, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 600 zł
Dwa charty nad morzem, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
The Surfer and the Ship, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 75 cm
1 000 zł
1 300 zł
Magiczna dolina, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Owoce, 2021
Pastel, Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 800 zł
Para No Ver, 2020
Olej, Płyta, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
4 500 zł
Malwina Jagóra
Czas na wycieczkę, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 400 zł
Sorry Panie Mondrian, 2021
1 000 zł
2 200 zł
UFO - Sztuka kontaktu, 2020
1 000 zł
1 100 zł
Dyptyk 15&16, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 600 zł
z cyklu Ekspresje, 2021
1 000 zł
1 100 zł
Sento En Movigo, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 150 cm
1 000 zł
1 100 zł
Igraszki, 2021
Akryl, Płótno, 65 cm x 92 cm
1 000 zł
2 000 zł
Panny Żyrafy, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
Rodzynkowy deszcz, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Śniadanie syrenki, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Warszawa, 2021
Olej, Płótno, 81 cm x 101 cm
1 000 zł
1 500 zł
Zakochany Pierrot, 2021
Papier, 25.5 cm x 35.5 cm
1 000 zł
1 200 zł
Terra incognita, 2021
Pastel, Papier, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Kompozycja geometryczna, 2020
Tusz, Papier, 30 cm x 20 cm
1 000 zł
1 500 zł
105
Pomocna dłoń, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
107
Ares blue, 2021
Metal, Ceramika, Drewno, 68 cm x 55 cm x 30 cm
1 000 zł
4 000 zł
108
Błękit II, 2021
Ceramika, 65 cm x 35 cm x 30 cm
1 000 zł
2 400 zł
109
Trzeci oficer, 2021
Ceramika, 55 cm x 45 cm x 20 cm
1 000 zł
1 700 zł
110
Daj się przeprosić, 2021
Ceramika, 30 cm x 26.5 cm x 10 cm
1 000 zł
2 200 zł