53. Aukcja Nowej Sztuki - 10 lipca 2021, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

53. Aukcja Nowej Sztuki

10 lipca 2021, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

One, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
40 000 zł
Walkalong Anyway, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Ty - Ja, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 150 cm
1 000 zł
40 000 zł
Tulipany - tondo, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
90 000 zł
Sopot, 2021
Akryl, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Miedwie, 2016
Akryl, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
30 000 zł
Summer Fun, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Zemuna, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
3 800 zł
W pełni, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
11 000 zł
Porwanie Europy, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
15 000 zł
Uskrzydlone myśli, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 73 cm
1 000 zł
6 500 zł
Derwisze z Side, 2019
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
12 000 zł
Bez tytułu, 2015
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
13 000 zł
Kompozycja z ibisami, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
Dama Pik, 2021
Akryl, Płótno, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
9 500 zł
W Teatrze Zdarzeń V, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
7 500 zł
Summertime, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
5 000 zł
Energia tańca, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
5 500 zł
Aschenbach, 2020
Olej, Płótno, 180 cm x 190 cm
1 000 zł
13 000 zł
Upalne lato, 2021
Akryl, Płótno, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
4 800 zł
Życie jest piękne, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 61 cm
1 000 zł
5 500 zł
Alegoria udawania, 2021
Olej, Płótno, 73 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Źródło 2, 2021
Akryl, Papier, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
4 800 zł
Zielona fala. Odbicie, 2021
Olej, Płótno, 190 cm x 170 cm
1 000 zł
7 000 zł
Ogród niewinności, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bukiet peonii, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
4 500 zł
Cicha woda, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
6 000 zł
Pośród tłumu, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
8 000 zł
Akceleracja mysli, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Flower Power, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
8 500 zł
Lis rudy, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 130 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Lisi Jar, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Kanclerz, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Klaudia, 2021
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
4 000 zł
Laguna Blu, 2021
Akryl, Płyta, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Gdy powrócą muzy, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
Hotel tropikalny, 2021
Technika własna, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
CLR_Anna CLR_Konikowska
Art Deco, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
4 000 zł
Matka Boska Zadziwiona, 2021
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
22 000 zł
Kawa na rynku, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Groteska z gąską, 2021
Złoto, Olej, Karton, 45 cm x 32 cm
1 000 zł
6 000 zł
Chwila, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 400 zł
Plaża, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
W łaźni, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
1 000 zł
2 800 zł
Madame Ev XXIV, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Czasem słońce, czasem śnieg, 2021
Olej, Płótno, 93 cm x 69 cm
1 000 zł
2 400 zł
She is a Muse, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Baile del Cuerpo, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
StereoTYPKI. Nauka latania, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Stop kadr, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
9 000 zł
Perfect Summer 11, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Wakacyjne zauroczenie, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
6 500 zł
Południową porą V, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Południowe wakacje, 2021
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Metropolis. New York Flatron, 2021
Akryl, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
10 000 zł
Plaża, 2021
1 000 zł
2 600 zł
Pola, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
Na celowniku, 2021
1 000 zł
4 500 zł
Warcaby, 2021
Technika własna, Relief, Płyta, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
8 000 zł
The Traders (dyptyk), 2021
Akryl, Płyta, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 800 zł
Desant, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
5 500 zł
Połączenie, 2021
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
5 500 zł
Roma Invicibile, 2020
Olej, Płyta, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Osty (tryptyk), 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wnętrze, 2016
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
15 000 zł
Tylko gada i lajkuje, 2021
Akryl, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
The Tree is Watching, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Oczekiwanie, 2005
Olej, Płótno, 70 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Przy zachodzie słońca, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Letni chillout, 2021
Akryl, Płótno, 120 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Idź, nie stój!, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 170 cm
1 000 zł
7 000 zł
Przez czasy, 2021
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Latawiec, 2021
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Cisza przed burzą. Godmother, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
4 800 zł
Kreacja, 2021
Olej, Płótno, 130 cm x 75 cm
1 000 zł
2 600 zł
_Katarzyna_
Wake up call, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Malwina Jagóra
Bezpruderyjna naga intymność, 2021
Akryl, Płótno, 140 cm x 110 cm
1 000 zł
1 600 zł
Koncert w ogrodzie, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Okwiecona, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Golden Circle, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 700 zł
UFO wymiata, 2021
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Czekoladowa perspektywa, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 130 cm
1 000 zł
2 000 zł
Covid-dogs, 2021
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 500 zł
Odpoczynek w salonie, 2021
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wielka majówka, 2021
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Yellow Rock, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
1 900 zł
Mrs. Surfinia, 2021
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Góra Surfera, 2021
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
8 500 zł
Ekspresje 2, 2021
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Flamingi kontra Ibisy, 2021
1 000 zł
2 400 zł
Marzenie, 2021
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wolność (1/100), 2021
serigrafia, Papier, 59.4 cm x 84.1 cm
1 000 zł
2 400 zł
105
Kompozycja wykonana tuszem, 2005
Tusz, Papier, 32 cm x 23 cm
1 000 zł
1 900 zł
106
Patryk Adach
Bez tytułu 5, 2021
Ołówek, Papier, 65 cm x 45 cm
1 000 zł
2 600 zł
107
Dama wsród gwiazd, 2021
Akwarela, Papier, 32 cm x 24 cm
1 000 zł
1 500 zł
108
Parasolka w groszki, 2019
Gwasz, Papier, 21 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
109
Z cyklu "Ulotne piekno" 3, 2021
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 200 zł
110
Błękit 2, 2021
Ceramika, 55 cm x 40 cm x 30 cm
1 000 zł
1 800 zł
111
W rdzawych objęciach czasu, 2021
Ceramika, 75 cm x 49 cm x 40 cm
1 000 zł
7 000 zł
112
Niebieski chłopiec, 2021
Ceramika, 60 cm x 55 cm x 20 cm
1 000 zł
1 600 zł
113
Loca, 2021
Ceramika, Złoto, 57 cm x 55 cm x 18 cm
1 000 zł
3 000 zł