43. Aukcja Nowej Sztuki - 08 sierpnia 2020, 19:30 (sobota) - Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

43. Aukcja Nowej Sztuki

08 sierpnia 2020, 19:30 (sobota)

Dworek Sierakowskich, ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot

Ugly Duckling, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Kobieta z kaliami, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
35 000 zł
Olivia&Jack, 2020
Spray, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 138 cm
1 000 zł
19 000 zł
Srebrna Królowa, 2020
Ołówek, Akwarela, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
4 500 zł
Cinderella, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
10 000 zł
Akt kobiecy 3, 2020
Pastel, Papier, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Przestrzeń marzeń, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Ferrari na Riwierze, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
W słońcu, 2020
1 000 zł
6 000 zł
Kontrabasista, 2017
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
10 000 zł
Arktyka, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bezpieczna przystań V, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
5 000 zł
Tulipany w wazonie, 2020
Olej, Płótno, 61 cm x 61 cm
1 000 zł
2 800 zł
Polecony, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bez tytułu, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 110 cm x 100 cm
1 000 zł
4 500 zł
Droga, Wierzby, Kałuże I, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 600 zł
Allegretto, 2019
Olej, Płótno, 130 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
Magiczny Krąg Tańca, 2020
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Czarodziej, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 800 zł
0-2-0-3, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Błękitna kąpiel, 2003
Akryl, Płótno, 60 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Lalka, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Siena. Gdzieś w uliczkach, 2020
Akwarela, Papier, 56 cm x 76 cm
1 000 zł
3 800 zł
Hiszpańskie pomarańcze II, 2020
Olej, Płótno, 73 cm x 61 cm
1 000 zł
5 500 zł
Kocie bajki, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Kuchnia, 2019
Olej, Płótno, 110 cm x 110 cm
1 000 zł
3 500 zł
Sylwia Zdzichowska
Konterfekt XII, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Malesuada sonar, 2019
Kolaż, Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Big Day, 2020
Olej, Płótno, 69 cm x 69 cm
1 000 zł
2 600 zł
Bez tytułu, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Memento Mori, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 600 zł
CloSister, 2020
Spray, Olej, Płótno, 155 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Zakładnik, 2020
Akryl, Deska, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
17 000 zł
Rozmowa, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Całuny III, 2015
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 000 zł
Cyklop Syjamski, 2020
Tusz, Akryl, Papier, 48 cm x 58 cm
1 000 zł
1 200 zł
Intro, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 800 zł
Myśli niebieskie, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 000 zł
Małe Myśli, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
5 000 zł
W moim śnie, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Villa Certosa, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 500 zł
Rozmowa, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Roarr, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zanim opadnie kurtyna, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 85 cm
1 000 zł
1 600 zł
Madonna Lili, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
2 400 zł
Dudek, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Puszczyk, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 25 cm x 20 cm
1 000 zł
1 200 zł
Iguana, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Nostalgia Zachodu, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Uni-kolekcja, 2019
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 900 zł
Potęga natury, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Most Westchnień, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Prym, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Ona, ona 4, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 200 zł
Paweł Oleszkiewicz
Głębiny, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
1 100 zł
Dolce Vita, 2020
Olej, Płyta, 100 cm x 81 cm
1 000 zł
1 600 zł
Sen Pantery, 2020
Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
3 000 zł
Łajba, 1987
Olej, Płyta, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Odpoczynek, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Golden Moon, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Siostry 6, 2020
Akryl, Papier, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bez tytułu 3 (dyptyk), 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bez tytułu, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 800 zł
Pragnienie, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Chwilo trwaj, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
4 000 zł
Koincydencja, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 600 zł
Gra, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Czekając na Słońce II, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Raj, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Prowansja, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
2 400 zł
Siostry III, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Portret kobiety, 2017
Akwarela, Papier, 30 cm x 21 cm
1 000 zł
1 000 zł
Soczystym latem, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Stary lamus, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
To musisz być Ty, 2020
Metal, Ceramika, 160 cm x 40 cm
1 000 zł
12 000 zł
Stado, 2020
Drewno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Głowa Byka, 2020
Ceramika, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
5 500 zł
Lear, 2020
Ceramika, 40 cm x 40 cm
1 000 zł
1 300 zł