POLITYKA COOKIES

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej

Krzysztof Ludwin   biogram

Markizy (z cyklu nerwowy ekspresjonizm), 2017

olej, akryl, akwarela na płótnie

Wymiary:   50.00 x 150.00 cm

1,000.00 zł

4,000.00 zł

Dodaj do listy życzeń

Markizy (z cyklu nerwowy ekspresjonizm)
1 000 zł

Zobacz stopkę