XXVI Aukcja Nowej Sztuki - 21 września 2018, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

XXVI Aukcja Nowej Sztuki

21 września 2018, 19:30 (piątek)

Wakacyjne aukcje w Dworku Sierakowskich zakończyły się dla nas sporym sukcesem, który bez udziału Państwa i współpracujących z nami Artystów nigdy nie miałby miejsca. Sierpniową Aukcją Nowej Sztuki w Sopocie zamknęliśmy letni sezon wyjazdowy w Domu Aukcyjnym Art in House. Nie zamierzamy jednak zwalniać tempa i mamy nadzieję, że po powrocie z wakacji gorąca atmosfera przeniesie się do naszej siedziby w Warszawie.

Przygotowaliśmy dla Państwa wybór nowych dzieł sztuki, które będzie można licytować 21 września 2018, w czasie XXVI Aukcji Nowej Sztuki. Zgodnie z misją Art in House, wybrane na licytację obiekty cechuje różnorodność technik, stylów, formatów oraz tematów. Na XXVI Aukcji Nowej Sztuki, której ofertę prezentuje Państwu niniejszy katalog, znajdują się między innymi obrazy artystów, których współpraca z Art in House ma już długą tradycję. Prezentujemy street-artową kompozycję Wojtka Brewki, obraz olejny i akwarelę Krzysztofa Ludwina, malarstwo gestu Beaty Musiał-Tomaszewskiej, czy międzygalaktyczny świat Mariusza Zdybała. Wśród aukcyjnych obrazów nie brak takich, które odwołujących się do dawnej tradycji malarskiej jak na przykład wizerunek dzieci Jana Dubrowina, nawiązujący do spokojnego, XIX-wiecznego naturalizmu czy surrealistyczny, pędzący po morzu żaglowiec autorstwa Andrzeja Wrońskiego. Mamy nadzieję, że co niektórych z Państwa zachwyci podniebny taniec samolotów Janusza Kulikowskiego oraz hiperrealistyczna południowa marina Grzegorza Chojnackiego.

Tęskniącym za wakacjami na plaży proponujemy obraz Tomasza Kosteckiego, a tym, którzy gustują w renesansowych portretach – obraz Andrejusa Kovelinasa. Na naszej wrześniowej aukcji nie mogło zabraknąć takich autorów jak: Edward Dwurnik, Paulina i Michał Zalewscy, Joanna Misztal, Ilona Herc, Łukasz Jankiewicz, Wojciech Pelc, Marek Rużyk, Borys Fiodorowicz, Sylwia Perczak, Klaudia Choma, Janusz Orzechowski, Wacław i Alex Sporscy, Kamila Jarecka, Zuzia Jankowska, Adam Swoboda, Jacek Opała, Arek Szwed, Andrzej Domżalski, Aleksander Yasin, Janina Zaborowska, Marcin Jaszczak, Campio, Henryk Trojan, Dominik Balcerzak, Wojciech Piekarski, Grzegorz Klimek, Grzegorz Skrzypek i wielu, wielu innych.
Natomiast po raz pierwszy w naszej ofercie możecie Państwo zobaczyć prace Hugo Gizy, Radosława Pytelewskiego, Arkadiusza Siarkowskiego, Zdzisława Zielińskiego, Pawła Borowskiego oraz dawno niewidzianego na aukcjach Rafała Knopa. Mam nadzieję, iż różnorodność tematów, technik i stylów zawarta w niniejszym katalogu, zaspokoi głód nawet najbardziej wymagającego miłośnika sztuki.

Just Friends, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 116 cm x 89 cm
1 000 zł
12 000 zł
Plaża, 2017
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Byk, 2018
Olej, Płótno, 97 cm x 130 cm
1 000 zł
4 000 zł
Nie uciekniesz mi, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Dziewczyna z pióropuszem II, 2018
Ceramika, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
5 000 zł
Zieleń królewska, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Pojedynek, 2018
Papier, Akryl, 150 cm x 120 cm
1 000 zł
4 800 zł
Świt ery wodnika, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 160 cm
1 000 zł
2 400 zł
Ptasi wersal, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
1 800 zł
Madame Ginger, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 400 zł
Pytania Wery (z cyklu Pytania), 2018
1 000 zł
4 000 zł
Białe tulipany, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 210 cm
1 000 zł
4 800 zł
Na gwiezdnym szlaku, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 400 zł
Korsyka nad morzem, 2016
Technika własna, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
3 500 zł
Bez tytułu, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 50 cm
1 000 zł
3 500 zł
Marzenia, 2018
Olej, Płótno, 25 cm x 30 cm
1 000 zł
3 000 zł
Mali artyści, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Domingo Alvarez Gomez
Bez tytułu, 2018
Pastel, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Fashion & Icon, 2018
Akryl, Drewno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 000 zł
Historia miłosna, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Przekszatłcenie, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
2 000 zł
Przerwana lekcja muzyki V, 2018
Olej, Płótno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
4 000 zł
Mokradła, 2018
Olej, Płótno, 140 cm x 80 cm
1 000 zł
1 700 zł
Podmokły las, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Bez tytułu, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Szósty wymiar, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 800 zł
Zimna fala, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
MMXVI_1, 2018
Technika własna, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Green wood, 2018
Spray, Olej, Płótno, 125 cm x 125 cm
1 000 zł
5 000 zł
Ostatnie spotkanie, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 300 zł
Pani Jeziora, 2018
Akryl, Płótno, 20 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Pejzaż morski, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Opuszczony pociąg w Boliwii, 2017
Akryl, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sandwich, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 100 zł
Zefirek, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
1 000 zł
Summer day, 2018
Olej, Płótno, 150 cm x 170 cm
1 000 zł
1 200 zł
Klaun na czerwono, 2012
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 100 zł
Miasteczko, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Szumy miasta - NYC poranek, 2018
Akryl, Płótno, 138 cm x 114 cm
1 000 zł
4 500 zł
Island, Which Is Not, 2018
Technika własna, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dziewczyna z koniopsem, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Piękna #2, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Sowa, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Sowa Śnieżna, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Będzie dobrze, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Paryż, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 55 cm
1 000 zł
3 000 zł
Polowanie, 2018
Akryl, Płótno, 85 cm x 142 cm
1 000 zł
1 500 zł
Radosław Pytelewski
Rolkowy olimpijczyk, 2018
Akryl, Płótno, 81 cm x 65 cm
1 000 zł
1 800 zł
Tribute to Andy Warhol, 2018
Olej, Płótno, 165 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Bez tytułu, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Autorefleksja, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 800 zł
Reinkarnacja, 2018
Akryl, Płótno, 130 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Gwiazdozbiór kameleona, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 500 zł
Bez tytułu, 2018
Akryl, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Królewna, 2017
Olej, Płótno, 60 cm x 45 cm
1 000 zł
1 300 zł
Magda Maciaszek
Logika I, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 000 zł
Przysmaczek, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 300 zł
Leżąca, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Twoim odechem, 2018
Węgiel, Akryl, Papier, 140 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Struktura a faktura, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
2 400 zł
Zaginione elementy III, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
El Habanero Viejo, 2014
Olej, Płótno, 80 cm x 140 cm
1 000 zł
1 800 zł
Dotknij pokrzyw IX, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Wędrowiec, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 40 cm
1 000 zł
1 100 zł
Jarosław Szewczyk
Underground II, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 300 zł
Nocny kochanek, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
1 400 zł
Bez tytułu, 2018
Olej, Płótno, 28 cm x 60 cm
1 000 zł
1 800 zł
Czas i przestrzeń, 2018
Akryl, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 900 zł
Rycerz, 2018
Szkło, 15 cm x 45 cm
1 000 zł
3 000 zł
Czas zapomniany, 2018
Ceramika, 70 cm x 35 cm
1 000 zł
6 000 zł